Czy lubisz spędzać czas z przyjaciółmi i rodziną na świeżym powietrzu? Czy przynosi Ci to szczęście? Jeśli tak, to z pewnością spodoba Ci się ta publikacja. Spędzanie czasu na świeżym powietrzu jest dobre dla duszy, a także to świetny sposób na spędzanie czasu z przyjaciółmi i rodziną. Jest jednak pewien haczyk. Jeśli chcesz spędzić miło czas na świeżym powietrzu, musisz również mieć dobre meble ogrodowe. Choć może się to wydawać dziwne, posiadanie dobrych mebli ogrodowych robi ogromną różnicę w przyjemności z przebywania na świeżym powietrzu. W końcu, gdy wylegujesz się na meblach, chcesz czuć się komfortowo i mieć odpowiednią atmosferę. Oznacza to, że chcesz czuć się zrelaksowany i zapomnieć o stresie całego dnia. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się "Co odróżnia dobre meble ogrodowe od złych?", czytaj dalej. Powiemy Ci wszystko, co powinieneś wiedzieć.

Meble ogrodowe z podnoszonym stołem Meblobranie CFL6 grafitowe

Meble ogrodowe z podnoszonym stołem Meblobranie CFL6 grafitoweMeble ogrodowe Meblobranie CFL6 z podwyższonym stołem to bestseller wśród produktów na polskim rynku. W skład zestawu wchodzą dwie dwuosobowe sofy, dwa fotele oraz stolik kawowy. Wszystkie zostały wykonane z technorattanu, dzięki czemu są bardzo odporne na warunki zewnętrzne. Zapewnia to komfort i trwałość, która przetrwa lata! Polecamy ten model, ponieważ będzie się doskonale prezentował na podwórku lub tarasie; ponadto gładka powierzchnia dołączonego stolika zapewnia jeszcze większą funkcjonalność tych i tak już estetycznych elementów - idealnie pasuje do każdego nowoczesnego stylu wystroju domu! Miękkie poduszki na siedziskach są profilowane i bardzo wygodne, a podłokietniki oferują wystarczająco dużo miejsca, aby w razie potrzeby można było je wyłożyć szerokimi podłokietnikami... Siedziska naszych modeli mają tak luksusowy wygląd - w połączeniu z technorattanowym wzorem przypominają miękką fakturę zamszu.

Pokaż informacje

 

 

Duży narożnik na taras ze stolikiem skrzynią oraz fotelami Rellbo brązowy

Duży narożnik na taras ze stolikiem skrzynią oraz fotelami Rellbo brązowyDuży narożnik tarasowy z fotelami to praktyczny i wygodny mebel do wypoczynku w ogrodzie lub na tarasie. Zestaw ten posiada eleganckie wykończenie oraz miejsce do przechowywania, co sprawia, że jest połączeniem funkcjonalności i stylu. Wymiary zestawu to 182 x 182 x 79 cm, dwa fotele i stół, który zajmuje znacznie mniej miejsca niż inne meble ogrodowe, a jednocześnie zapewnia wystarczająco dużo miejsca, aby pomieścić jednocześnie siedem osób ustawionych plecami do siebie: idealny na przyjęcia! Aby kupić ten zestaw, możesz wybrać brązową tapicerkę z poduszkami w kolorze taupe lub białą tapicerkę z niebieskimi poduszkami - wybór będzie zależał od tego, jaki kolor najlepiej pasuje do Twojego domu!

Pokaż informacje

 

 

Zestaw mebli na mały taras stół +6 puf Meblobranie HS6

Zestaw mebli na mały taras stół +6 puf Meblobranie HS6Zestaw mebli ogrodowych Meblobranie HS6 jest idealny do wykorzystania podczas spotkań na świeżym powietrzu. W skład zestawu wchodzi prostokątny stół jadalniany oraz 6 puf, które można wsunąć pod lub schować, aby zaoszczędzić cenne miejsce na naszym tarasie. Konstrukcja oparta jest na stali wykończonej pięknym technorattanem w kolorze Caffe-coffee, który nie zasłania pięknej plecionki, ale umożliwia postawienie na nim kubków z gorącymi napojami lub posiłkami bez zsuwania się z powierzchni stołu. Na pufach, obok ich metalowej ramy, umieszczono poduszki do siedzenia ze zdejmowanymi pokrowcami - są wystarczająco stabilne, aby wytrzymać duże obciążenia, a także można je szybko dodać i schować, gdy nie są potrzebne, wysuwając je spod innych przedmiotów znajdujących się w domu!

Pokaż informacje

 

 

 

Duży zestaw ogrodowy z podnoszonym stołem Meblobranie SFLM cappuccino

Duży zestaw ogrodowy z podnoszonym stołem Meblobranie SFLM cappuccinoTen zestaw ogrodowy składa się z dwóch trzyosobowych sof i dwóch foteli. Zestaw posiada również podnoszony stolik, który można wykorzystać do zwiększenia liczby miejsc siedzących. Meble są wyposażone w wygodne poduszki na siedziska, zdejmowane poduszki, które w razie zabrudzenia można łatwo wyprać w pralce, wyprofilowane oparcia i praktyczne podłokietniki. Na pierwszy rzut oka wygląda na to, że zastosowano plecionkę technorattanową, ale w rzeczywistości jest to materiał polipropylenowy, który nie wymaga konserwacji ani pielęgnacji, a także jest odporny na warunki atmosferyczne, nie wymaga impregnacji ani czyszczenia wodą - wystarczy tylko woda!

Pokaż informacje

 

Autor bloga