Wskazówki dotyczące stawiania mebli na tarasieWiększość ludzi nie wiesza na ścianie wózka lub dwóch wózków na napoje, ale wieszanie mebli na ścianach to świetny sposób na maksymalne wykorzystanie przestrzeni i stworzenie czegoś wyjątkowego. Jest to również świetny sposób na przekształcenie nudnej ściany w coś funkcjonalnego. Oto kilka wskazówek dotyczących wieszania mebli zewnętrznych.

Jak dobrze ustawić meble tarasowe

- Wybierz ścianę, na którą pada wystarczająco dużo światła słonecznego. Nie chcesz wieszać swoich mebli na ścianie, która nie dostaje żadnego światła słonecznego, ponieważ ta ściana po prostu skończy się wyglądaniem na brudną.

- Wybierz ścianę, która nie będzie widziana przez stałych gości. Nie chcesz wieszać mebli na ścianie, która zostanie zdjęta, ponieważ ta ściana będzie po prostu wyglądać nudno. Możesz temu zapobiec, uważnie przyglądając się układowi przestrzeni, zanim zaczniesz wieszać przedmioty.

- Wybierz ścianę, która nie będzie przeszkadzać sąsiadom. Nie chcesz wieszać mebli na ścianie, która będzie przeszkadzać sąsiadom, ponieważ taka ściana będzie po prostu wyglądać obcesowo. Jeśli uda Ci się znaleźć ścianę, która nie znajduje się zbyt blisko sąsiadów, będzie to dodatkowy atut.

Stoły i krzesła na zewnątrz

Stoły i krzesła do spożywania posiłków na świeżym powietrzu to absolutny niezbędnik podczas spotkań towarzyskich, niezależnie od tego, czy jest to rodzinny obiad, grill na podwórku, czy niedzielne popołudniowe latté party. Dzisiejsze meble ogrodowe są dostępne w nieskończonej gamie stylów, rozmiarów i kształtów, więc na pewno znajdziesz idealny stół i krzesło, które będą pasować do wystroju Twojego podwórka. W przypadku bardziej swobodnych posiłków możesz wybrać stół z plecionym koszem lub tacą do serwowania przekąsek lub ustawić stół w cieniu, aby zapewnić sobie spokojniejszy posiłek. Jeśli organizujesz bardziej formalną kolację lub przyjęcie, wybierz stół z kutym żelazem lub metalowym wykończeniem, który uzupełni wystrój Twojego podwórka, lub wybierz stół ze szklanym blatem, który zapewni Twoim gościom niczym niezakłócony widok na podwórkowy krajobraz.

Zewnętrzne loveseats

Leżak zewnętrzny jest idealny do każdej zaplanowanej czynności relaksacyjnej, niezależnie od tego, czy jest to książka i kieliszek wina podczas oglądania zachodu słońca, długa drzemka kota, gdy Twój pupil opala się na leżaku, czy maraton oglądania telewizji, gdy Ty relaksujesz się przy pysznym, zimnym napoju. Leżak zewnętrzny jest doskonałym wyborem do użytku zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz, ponieważ można go złożyć i łatwo schować, gdy nie jest używany. Jest również łatwy w czyszczeniu i dostępny w wielu stylach i kolorach, więc z pewnością znajdziesz idealny model do swojego wystroju.

Szezlongi zewnętrzne

Szezlongi zewnętrzne to kolejna wspaniała opcja relaksu na świeżym powietrzu, idealna do wylegiwania się przy basenie, przy chłodnej wodzie w basenie lub podczas opalania się w ciepłym słońcu. W przeciwieństwie do tradycyjnych krzeseł, szezlongi zewnętrzne zostały zaprojektowane tak, aby pozostać na zewnątrz, co oznacza, że możesz cieszyć się ich pluszowymi poduszkami, regulowanymi oparciami i otworami wentylacyjnymi w poduszkach o każdej porze roku.

Szezlongi są wykonane z tkaniny, więc łatwo się je czyści i nie wymagają szczególnej troski. Wystarczy przetrzeć je wilgotną szmatką, gdy się zabrudzą, i nie martwić się, jeśli zabrudzą się między czyszczeniami, ponieważ można je łatwo umyć w wężu.

 

Autor bloga